365 dager for å bli bedre kjent med Gud er skrevet av Jarle og Rebecca Waldemar og boken ble utgitt i 2018. Denne boken gir deg hver dag, altså 365 dager, et ord fra bibelen, med forklarende tekst av forfatterne.
Boken vil inspirere deg og gi mulighet til å få en enda dypere relasjon med Gud. Guds ord vil hjelpe deg i hverdagen, trøste og utfordre deg, og gi deg mot til å leve det liv som Gud har planlagt for deg.
Forsiden på boken "365 dager for å bli bedre kjent med Gud". Boken ble utgitt i 2018 og er skrevet ar Jarle og Rebecca Waldermar.
365 dager for å bli bedre kjent med Gud er lettlest og lett å forstå
Jeg synes forfatterne har fått frem skriftsteder som virkelig trøster og bygger opp vår tro og relasjon til Gud. Den forklarende tekst til hvert skriftsted er ikke preget av vanskelige fremmedord, men er lettlest og ikke minst lett å forstå. Det gjør at boken passer like godt til alle generasjoner. Eldre kan lese til yngre. Ungdommer vil lett forstå budskapet, og de erfarne bibelleser vil også bli oppbygd.
Boken min er signert av Jarle Waldemar med en vennlig hilsen.
Her er et utdrag fra boken:
19. august - Jesus Immanuel
Bokfakta
365 dager for å bli bedre kjent med Gud
Jarle Waldemar og Rebecca Waldemar
Kristen litteratur
Hemon forlag
2018
Heftet
Hvor kjøpe boken?
Pris ( august 2018)
- 299 kr innbundet, pluss frakt.
Les også om boken om Emanuel Minos; Det har ringt for tredje gang.